Další informace

Volná místa

Vzhledem k náročnosti projektů hledáme průběžně nové odborníky do našich řad jak na dělnické, tak na technické nebo manažerské pozice. Stále přijímáme kvalifikované pracovníky.

Již druhým rokem se účastníme Burzy práce a vzdělávání v Přerově, kde nás můžete navštívit osobně. Více na www.burzapav.cz.

Letos jsme se prvním rokem účastnili Burzy práce a vzdělávání i v Prostějově. Více na Okresní hospodářská komora Prostějov - novinky.

Pokud v aktuální nabídce volných pozic najdete vhodnou pozici, určitě nás kontaktujte - pošlete nám prosím strukturovaný životopis a dejte vědět, o jakou pozici nebo pozice máte zájem. Můžete přiložit průvodní dopis, doporučení nebo související certifikáty (týkající se sváření, jazykové vybavenosti, školní vysvědčení, atd.). Váš životopis tak bude registrován v naší databázi.

I když Vaše údaje již evidujeme, můžete se připomenout, pokud vidíte, že se otevřela nová pozice, která Vás zajímá.

Kontaktní osobou je pro Vás zástupce personálního oddělení, kterého můžete kontaktovat i telefonicky:

Mgr. Martina Davidová
581 232 036
personalni@pspeng.cz

AKTUÁLNĚ VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE

dělnické pozice

NEUSTÁLE NABÍRÁME OBRÁBĚČE PRO KLASICKÉ I CNC STROJE, ZÁJEM MÁME I O ABSOLVENTY K ZAŠKOLENÍ.

HORIZONTKÁŘ CNC

Hledáme zkušené obráběče s praxí na CNC horizontce pro nově instalovaný stroj.

Požadujeme:

  • vyučení v oboru obráběč kovů
  • praxi na horizontce se systémem CNC
  • znalost program Sinumerik výhodou
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • vazačský průkaz, jeřábnický průkaz (dálkové ovládání) výhodou
  • samostatnost
  • práci na směny

KARUSELÁŘ (SK 2,5-5m)

Hledáme zkušeného obráběče kovů s praxí na velkém karuselu.

Požadujeme:

  • praxi na karuselu SK točný průměr 2,5 - 5 metrů
  • vazačský průkaz, jeřábnický průkaz (dálk. ovládání) výhodou
  • ochotu k práci na směny
  • zodpovědnost, samostatnost

SVÁŘEČ - státní zkouška 135

Sváří se silné ocelové plechy (až 200 mm). Je třeba praxe v drážkování. Většina svárů je 100% kontrolována NDT metodami (magnet, ultrazvuk, ...).

Požadujeme:

  • vyučení v technickém oboru
  • praxi ve sváření, drážkování
  • platný certifikát - EN 287-1 135 P BW 1.1 S t min.12,5 PF ss nb
  • vazačský průkaz výhodou
  • ochotu k práci na směny – třísměnný provoz

STROJNÍ ZÁMEČNÍK

  • sestavování a stehování sestav svařenců
  • sváření
  • dolícování dílců
  • rovnání materiálu
  • montáž podsestav
  • kontrola odvedené práce

 Požadujeme:

  • vyučení ve strojírenském oboru
  • praxe výhodou
  • základní kurz svařování ZK 135 1.1 (Z-M 1)
  • orientaci ve výkresové dokumentaci (sestavování svarků dle výkresů)

THP

VEDOUCÍ ÚTVARU ÚDRŽBY A INVESTIC

Hledáme manažera praktika, který bude umět převzít řídící funkci v oddělení údržby ve výrobní firmě. Někoho se zájmem o analýzu současného stavu a hledání možných úspor, inovací a investic, který bude zároveň zodpovědný za optimální fungování údržby strojů.

Náplň práce:

  • plánování investic a technického rozvoje
  • řízení investičních projektů
  • spolupráce při zajištění modernizace, vývoje a vyhledávání nových technologií ke zvýšení efektivity výroby
  • analýza stavu technologií, predikce poruch, zjišťování jejich příčin a návrh nápravných řešení
  • podpora analýz možných inovací a jejich přínosu
  • kontrola a organizace činnosti svěřeného útvaru
  • zajištění pravidelné údržby a její včasné realizace
  • kontrola nákladů na údržbu a jejich účelného vynakládání
  • sledování novinek ve svěřené oblasti
  • úzká spolupráce s výrobou a kvalitou

Požadujeme:

  • VŠ technického směru nebo SŠ s delší praxí v oboru
  • praxe na podobné pozici min. 6 let
  • praxe s investicemi do strojního parku výhodou
  • praxe s vedením týmu údržby strojní a elektro
  • schopnost hodnotit a motivovat podřízení
  • schopnost efektivního finančního plánování
  • schopnost vyhodnotit možná rizika
  • znalost obchodního práva v oblasti investic výhodou
  • MS Office
  • schopnost dorozumět se v AJ výhodou
  • orientace na optimalizaci, zvyšování efektivity a snižování nákladů